středa 1. ledna 2014

Silvestrovský výjezd na Javořici

Třináct bajkerů ZBT zakončilo kalendářní rok 2013 tradičním silvestrovským výjezdem na Javořici. Studená, obec pojmenovaná podle drsného podnebí, nás nejprve všechny potěšila největší vzácností letošní zimy - SNĚHEM! Cestou kolemjdoucí zaujaly naše vánočně laděné přilby - Pítrsův sob a Bohoušova hrající/tančící santačepka :-) Ač pro některé to byl daněk, jelen, sněhulák či zcela nesprávně paroháč nebo dokonce Ježíšek! :-) Na vrcholu 837 metrů nad mořem bylo již husto. Není divu, když kromě Vaclíků a Morávků tam bylo dalších 5 200 účastníků 16. ročníku výstupu pořádaného na počest rodačky a spisovatelky Vlasty Javořické (1890 - 1978). Součástí výstupu je akce Novoroční čtyřlístek na podporu aktivit pro handicapované občany.

A do nového závodního roku 2014 přeji za všechny vedoucí žádná zranění, spoustu beden a srandy s oddílem Zálesáci. Pítrs
Fotoalbum k nahlédnutí zde.

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Výměna kdekoli - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat